لذت های ساده

دیروز بعد از تموم شدن کارم دو ساعت فرصت داشتم و منم از این فرصت مغتنم استفاده کرده و یک خرید کوتاه انجام دادم.  اول که تصمیم گرفتم از این پس بعد از خوابیدن باران بیشتر برای خودم وقت بزارم و برای همین کلی محصولات spa خریدم . از این سنگریزه های مخصوص پا که نمیدونم اسمش چیه تا کرم مخصوص شستشوی دست و scrub بدن و چند تا دیگه از محصولات سانکچری که من کلی طرفدارشونم . و امشب از پا شروع کردم و الان کلی پاهای ملایم و تمیز با یک لاک خوشرنگ دارم.  برای اولین بار یک کرم شب هم خریدم. ببینیم علایم خستگی محو میشه یا نه . یک ماسازر سر هم خریدم که کلی مفید و لذت بخشه. خلاصه خودم یک  covent Garden spa  راه انداختم . بعد از مدتها یک کم به خود رسیدن هم کیف داره همیشه این کارها رو با مامانم انجام میدادم و گاهی فکر می کنم مدتها ست که وقتی برای خودم ندارم.  توی قطار در راه برگشت  هم وقت داشتم بعد از مدتها مجله woman & home ام رو هم کامل بخونم و کلی انرزی مثبت گرفتم. همینها لذتهای ساده و خوبی است @ نه ؟

راستی مثل همیشه بعد از اینکه به یک شهر بزرگ مسافرت می کنم بیشتر به این نتیجه میرسم که من آدم زندگی در شهرهای شلوغ و بزرگ نیستم و ترجیح میدم در یک  شهر آرام و کوچک و یا ترجیحا در کانتری ساید و در یک روستای آرام و دور از هیاهو زندگی کنیم .

/ 2 نظر / 7 بازدید
ندا

سلام میترا جان, یک پیشنهاد: لطفا یک سری کلاس آموزشی time management برای مادرهای شاغل بزار قول میدم من خودم اولین مشتری باشم. تمام هفته من شده صبح ساعت 8 از خونه بیرون رفتن و 5-6 بعدازظهر برگشتن و بعد هم تهیه غذای شب و فردای رایان. بعد هم که شده ساعت 8 شب و خونه را تمیز کن و بعد لالا!

Ehsan

I agree , i am not a city person either, i really really love country side and i am so fortunate to live in Adelaide, but still i dontmind going back to Armidale, it was a lovely place jut 30,000 population, anyway will go there when u come over