از سپتامبر 2011

یک مدت که ننویسی نوشتن برات سخت میشه حتی اگه اون نوشته ها همین خاطرات روزمره باشه.  تابستان شلوغ و پرکار ما تمام شد و پاییز زیبا و رویایی فرا رسیده . اگرچه که در 2-3 روز اخیر هوا اینقدر بطور بی سابقه ای گرم شده که حتی در تمام طول تابستان هم دمای 29 درجه این روزها رو تجربه نکرده بودیم.

یک ماه مامان و بابای عزیز و مهربون مهمان ما بودند و کلی در این مدت سفر رفتیم از سفرهای یک روزه آخر هفته ای تا سفر طولانی تر به جنوب. یک سفر 10 روزه هم به پرتغال برای شرکت در 2 کنفرانس. در کنفرانس اولی درشهر پورتو روز اول و مراسم افتتاحیه  یک سخنرانی 45 دقیقه ای برای جایزه برگزیده محقق جوان را داشتم و بعد هم یک در روز آخر یک سخنرانی 10 دقیقه ای کوتاه و آقای همسر هم یک سخنرانی کوتاه. در کنفرانس دومی در لیسبون فقط دو تا پوستر داشتم و کارم راحت بود ولی همسر جان در روز اول سخنرانی داشت و چون کنفرانس خیلی بزرگی هست و تقریبا 17000 نفر امسال شرکت کرده بودند در سالن سخنرانی تقریبا 1000 نفر نشسته بودند و کلی هیجان انگیز و البته دلهره آور بود . من که هیچ وقت برای بیش از ماکزیمم 200-300 نفر صحبت نکرده ام !!!!ولی خدارو شکر همه به خوبی و موفقیت گذشت.بعد از برگشت از کنفرانس یک هفته هم بعنوان تعطیلات با مامان و بابا به منطقه کورنوال  رفتیم که یکی از بهترین و خاطره انگیزترین سفرهایمان بود.اینقدر خانه تعطیلاتمون یا همون کتیجی که بودیم زیبا و آرام بود که همیشه در ذهنم خواهد بود. یک سری خانه ویلایی خیلی زیبا بالای تپه و مشرف به دریا با یک هوای عالی و کلی آرامش بخش.

یک مرحله مهم از زندگی را هم  شروع کردیم و آن شروع مدرسه دختر کوچولو بود. راستی زمان چقدر سریع میگذره انگار همین دیروز بود که باران به دنیا آمدو حالا یک دختر مدرسه ای سه ساله هست. چند روز اول خیلی سخت بود و حتی بعد از 3 هفته تعطیلات وقتی این هفته روز اولشو شروع کرده بود خیلی روز سختی رو هم برای خودش و هم برای معلمش ایجاد کرده بود و عصری که رفتم دنبالش 40 دقیقه معلمش گله و صحبت کرد. تقریبا بعد از یک هفته بهتر شده و قراره دوباره با معلمش درباره پیشرفتش صحبت کنم و تصمیم بگیریم مدرسه بمونه یا به کودکستان برگرده. باید یک پست جداگانه هم در مورد این خانم معلم مهربون و خیلی سخت گیر بنویسم

خوب اینم از روزمره گی نویسی برای ثبت خاطرات. اگه فرصت کنم بیشتر می نویسم . این هم چند تا عکس  :

 

/ 0 نظر / 11 بازدید