روزانه ها

- این روزها که همگی به کامپیوتر و تایپ کردن عادت کردیم گاهی نوشتن با قلم روی کاغذ چه لذت بخش است !!

- بعضی وقتها آدم دلش میگیره بدجوری  اونم بدون هیچ بهانه ای  ....

- دیدن کسانی مثل این آقای پروفسور ایرانی که در ایران تحصیلات اولیه شون رو انجام دادند و بعد در عرض ١٠-١۵ سال به مقام پروفسوری رسیده اند کلی جالب و امیددهنده هست. 

- و این هم یک مقاله جالب که به خانمها توصیه کرده برای ارتقای شغلی در محل کار یک آرایش ملایم داشته باشند با کفش پاشنه بلند  !!!

- اینقدر به حضور مامانم عادت کرده ام که وقتی فکر میکنم دو هفته دیگه میخواند برگردند دلم میگیره!

- یکی از این دستگاهها خریدم ببینم میشه یک کم خوش اندام بشم. دچار افسردگی  میشی از بس داستانهای موفقیت آمیز کسایی رو میخونی که ٢٠-٣٠ کیلو وزنشون رو کم کردند و تو نمیتونی ۴-۵ کیلو لاغر بشی.مساله اینه که من زیاد هم غذا نمیخورم و فقط نیاز به ورزش دارم که اونم عصرها که میرسم خونه اونقدر خسته ام که اصلا انرزی باقی نمیمونه برای ورزش کردن. ببینیم روزی ٢٠٠-٣٠٠ تا دراز نشست کردن موثر میشه !

- و از دخترک قند عسل هم اینکه اینقدر مهربان هست که هر روز بیشتر عاشقش میشی.

 

 

/ 1 نظر / 30 بازدید
ندا

سلام میترا جان, در مورد ورزش من بعد از مدتها برنامه ریختن برای ورزش آخر به این نتیجه رسیدم که بهترین وقت صبح و ناشتاست. هم اون موقع آدم کلی انرزی داره, هم رایان خوابه من میتونم با خیال راحت ورزش کنم , هم اونموقع درصد قند خون پایینتره بیشتر از چربیها میسوزه تا قند , هم چون تشنم میشه مجبورم آب زیاد بخورم صبح ناشتا , هم چون عرق میکنم مجبورم هر روز صبح دوش بگیرم و خوب این خیلی آدم را سر حال میاره. آخر از همه اونموقع ضمن ورزش Breakfast را از BBC1تماشا میکنم که کلی اطلاعات آدم را بروز میکنه. امیدوارم برنامه ورزشت هم مثل بقیه کارهات با موفقیت پیش بره.