از همه جا:

- قبلا از تبلیغات جالب  specsaver نوشته بودم. برای من بعنوان یک اپتومتریست خیلی جالب هستند وکلی خلاقیت در اونها بکار رفته است. هنوزهم جالب ترینش برای من چوپان و سگش هست ولی این تبلیغ سونا و آشپزخونه هم جالب است.

-   این سریال  Good wife از سریالهای مورد علاقه من هست.بخصوص شخصیت بازیگر اصلیش آلیشیا. ولی قسمت امشبش از همیشه جالب تر بود. یک خانم وکیل دیگه که وکیل آلیشیا شده بود اینقدرباهوش و بادرایت و درعین حال فانی بود که کلی باید ازش یاد میگرفتیم. تجربه نشون داده که واقعا لازم نیست خیلی جدی باشی و گاهی خودت رو غیر باهوش و شاید خنده دار نشون بدی سودمندتر باشه. این یک روش تاکتیکی هست.  هر وقت این سریالهای انگلیسی مثل این و House رو میبینم به یاد سریالهای ایرانی می افتم و فکر میکنم چرا کارگردانان ایرانی فیلمهای بامحتواتری نمیسازند.

- انگلیسیها یک ضرب المثل دارند If you want something done, ask a busy person to do it. و واقعا درست است. اینقدر این دو هفته کار و ددلاین داشتم که مطمین بودم نمیرسم نصفشون رو هم انجام بدم. سرماخورگی و بیماربودن دخترکم  هم درهفته پیش مزید بر علت  شد که یک چند روزی در خانه بمانم. بجاش این هفته سه روز از 6.5صبح تا6.5 عصر کار کردم  وتقریبا تمام لیست کاریم کنارش تیک خورده که انجام شده است وکلی احساس آرامش دارم در این روزهای مثلا آخر سالی با تقویم ایرانی.

- دیروز دهمین سالگرد ازدواجمون بود و آقای همسر جان که گویی فراموش کرده بود این رویداد مهم رو و بنابراین هیچ کادویی هم نگرفته بود حتی یک شاخه گل ! (میبینید زندگی به کجامیرسد !) ولی از آنجایی که خودم کلی همیشه در حال کادو خریدن هستم نیازی به کادو نبود.

- یک سری سی دی از آمازون خریدم و بیصبرانه منتظرم برسند. فکر کنم خیلی جالب باشند.

- و از دخترکم بگویم که بینهایت عاقل و فهمیده شده.  امشب بهش میگم بریم بیرون تا سوپرمارکت میگه نه دیره تاریک هم شده  رینی هم هست. میگم پس من میرم کمد لباسهامو مرتب کنم تو چکار میکنی؟ میگه:I assume it is late. I need to brush my teeth and go night night !!!! یعنی فقط میخوام یک لقمه اش کنم با این حرف زدنش !!!

- اسفندماه و روزهای نزدیک عید است و خانه ما به یک خانه تکانی حسابی نیاز دارد. از تمیزکردن دیوارهای سفیدراهرو  وآشپزخونه با پر از لکه های دست دختر کوچولو ( که کلی تو اعصابمه) تا نقاط پراکنده خط خطی شده کنار پنجره- از شستن پرده ها تا تمیز کردن پنجره ها- از مرتب کردن و کلاتر زدایی انباری شلوغ تا تمیز کردن تراس اتاق خواب و تمیز کردن کابینتهای آشپزخانه  و شستن موکتهای کرم رنگ  و جمغ کردن لباسهای زمستانی و مرتب کردن باغچه برای کاشتن گلهای بهاری و کلی کار دیگه ....تازه باید یک قالی جدید برای اتاق نشیمن بخرم از بس روی قالی صورتی اثرات آثار نقاشی خانم ماندگار شده ... ولی با این روزهای شلوغ و پرکار وقتی برای این خانه تکانی نیست. امیدوارم در آغاز بهار و سال جدید این خانه تکانی بهاری راانجام بدهیم.  چقدر خوشم  میاد که انگلیسیها هم دقیقا یک وازه مشابه خانه تکانی بنام spring cleaning دارند.

 - قبلا هم از ترانه های Adele اینجا گذاشته بودم ولی به مناسبت بهترین آلبوم سال شدن   این آهنگ آلبومش هم رو اینجا بزارم .  بشنوید

You know how the time flies
Only yesterday was the time of our lives
We were born and raised
In a summer haze
Bound by the surprise of our glory days

I remember you said,
"Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead,
Sometimes it lasts in love but sometimes it hurts instead."
Yeah

Nothing compares
No worries or cares
Regrets and mistakes
They are memories made.
Who would have known how bittersweet this would taste?

/ 3 نظر / 16 بازدید
shahireh

چه شیرین نوشته بودید ... یک بوس هم برای باران جان x

آرزو

نوشتن تونو دوس دارم و جذابیت باران کوچولو که نقش بی نظیری داره با زبون شیرینش

دیانا

اینقدر خوندم که رشته شما رو فهمیدم خوب فضولی هستم خانم دکتر نه ؟