'I am strong, I am invincible, I am woman. ...

١- اینقدر دوست دارم خونه ای مثل خونه های show house داشته باشم. بدون هیچ وسیله اضافی و با حداقل وسایل. اینقدر از این کمدهای پر از لباس و وسیله بدم میاد. و باز هم هر وقت پامو بزارم توی یک فروشگاه یک لباس و وسیله ای میخرم. عجب بیماری است این عاشق لباس بودن و خرید کردن !!!!! خلاصه که تصمیم گرفته ام هیچ چیزی حتی یک سر سوزن هم نخرم ( البته بجز یک ملافه شاد و روشن برای پتوی روی تختم) !

٢- و اینکه دیشب یک عطر خوشبو  کادوی تولد گرفتم از همسر جان و کلی کادوی نقدی و غیر نقدی از مامان جان. شب هم رفتیم سینما دو نفری بعد از مدتها ولی فیلمی که میخواستیم سیانسش تموم شده بود و مجبور شدیم sex & the city رو ببینیم که نسبتا جالب بود ولی نه خیلی ولی نکته جالب اینکه تو کل سالن سینما ١٠ نفر مرد هم نبود. موسیقی متن فیلم قشنگ بود بخصوص این آهنگ 'I am strong, I am invincible, I am woman. ...  امروز هم از صبح با مامان رفتیم بیرون به مناسبت روز مادر و  کلی به قول انگلیسیها پامپرینگ داشتیم از مانیکور کردن ناخنها تا ماساز صورت و بعد هم کرمهای مورد علاقه مامانو بعنوان روز مادر خریدم.   بعد هم عصری همگی شام بیرون رفتیم . تازه  یک کیک خوشمزه از M&S خریدم به مناسبت تولدم (چقدر آدم از خود متشکر باشد). خلاصه کلی خودمو تحویل گرفتم و روز خوبی بود.

 

/ 1 نظر / 13 بازدید
ليلي_مجنون

تولدتون مبارك فكر ميكنم همه خانومها عاشق خريدن من هم اينطور هستم حتي اگه حالم خوب نباشه برم خريد و يه چيزهائي بخرم حالم خوب ميشه