نذرم را ادا کردم .....

"خدایا تو خود می دانی درک  و بر شمردن کرامات و ادای شکر تو از عهده بندگانت خارج است. اما هر از چندی سعادتی دست می دهد که به بنده ای توفیق درک کرمی بس پنهان و فرصتی برای شکر آن عطا کنی."
.....
چند وقت پیش تو یکی از این مجله هایی که مامان از ایران برام آورده بودند مصاحبه با خانم سعیده قدس  بنیانگذار موسسه خیریه محک رو میخوندم .  از ایده ایجاد این خیریه پس از بیماری دخترش کیانا وقتی دو ساله بوده و حالا در آستانه فارغ التحصیلی  حرف زده بود و اینکه ایجاد این خیریه ادای نذرش بوده است. وقتی خواندن اون ٢-٣ صفحه تمام شده بود صورت من پر از اشک بود .
 واقعا کار سخت و مشکلی بوده تاسیس چنین NGOیی  وقتی عظمت کار را مجسم میکنی و نتیجه را می بینی و بی دلیل نیست که  خانم قدس جزو زنان تاثیر گذار جهان در سال ٢٠٠٨ انتخاب شده است. خلاصه که باید آفرین گفت به گردانندگان این موسسه  و همت والایشان را ستود. من که دوست دارم هر کاری از دستم بر بیاید انجام بدهم و امیداورم در آینده در وضعیتی باشیم که بتوانم کمکهای بزرگ تری انجام دهم.
/ 3 نظر / 10 بازدید
همیشه تنهای زمین

- محبت خداوند شامل مردمانی می شود که همدیگر را دوست داشته باشند.پیامبراعظم(ع[گل]

شایلی

سلام دوست من... مایه افتخاره خوانندگانی مثل شما دارم. راستش هنوز افتخار آشنایی کامل باهاتونو ندارم ولی فکر میکنم باید به نوعی همکار باشیم یا شایدم همکار با بابای نی نی نازتون... راستش من این بی بی تی وی ها رو پارسال زمانی که میشد از هات برد گرفت ضبط کردم حدود 40 ساعته که چند روزی گذاشتم ضبط شد و فکر کنم عاقلانه ترین کاری بود که تا حالا انجام دادمشون چون دیگه از هات برد خداحافظی کرد[لبخند]

بلبل تصادفی

کاش یه مقدار در مورد خودتون بیشتر اطلاعات میذاشتید. من از طریق گوگل به وبلاگتون بر خوردم. دنبال "if I could" بودم. متن های اون صفحتون برام خیلی جالب بود. مرسی از اینکه این شعر بی نهایت زیبا رو تو بلاگتون گذاشتین[لبخند]