این بازی شب یلدا که در وبلاگستان جریان دارد @ هم ایده جالبی است که هر کسی می نویسه در چه وضعیه و چکار میکنه و برنامه حال و آینده و ماههای گذشته سالش چی بوده و چی هست. حداقل فایده اش  برای من در این روز آغاز سال ٢٠٠٩ اینه که می تونم مروری بر سال رفته داشته باشم و اهدافی که برای سال جاری در ذهنم هست رو بنویسم تا در آخر سال ببینم چقدر ÷یش رفته ام.

مهمترین اتفاق سال گذشته در زندگی ما تولد دختر عزیز و دوست داشتنیمون بود. که اگرچه مهمترین اتفاق زندگی مشترکمون هم بود @ ولی با استرس بسیار همراه بود و سخت ترین و پر اضطراب ترین دوران زندگیمون . ولی با لطف و عنایت خدا @ اون دوران سخت گذشت و حالا یک کوچولوی زیبا به زندگیمون اضافه شده .

سال گذشته دوره دکترای من تموم شد و دوره پسا دکتری رو شروع کردم @ و از این ماه هم قراره استاد راهنمای یک دانشجوی دکترا باشم که برای رزومه و زندگی آکادمیکم خیلی خوبه و از همه مهمتر اینکه نشون میده چقدر استاد و استاد مشاورم که هر دو از معروفترین پروفسورها در دنیا در زمینه کاری من هستند @ به کارم ایمان دارند...

حسن هم امسال با کمک استادش تونست یک فیلوشیپ خوب برای پروزه دکتراش بگیره که هم برای سیویش خیلی خوبه و هم اینکه حقوقش خوبه @ خدا رو شکر ..

واقعا که می گویند ورود بچه به خونه برکت میاره @ در مورد ما درست بوده...

خوب دیگه وقت ندارم بنویسم. تا بعد ....

/ 0 نظر / 9 بازدید