پراکنده....

- دخترک شیرین ما در آستانه ١١ ماهگی نه کیلو و نیم وزنش هست و ٧٣ سانت قدش با ۵ تا دندون کوچولو و ششمی هم در راه است و هنوز ما فرصت نکردیم آش دندونی براش بپزیم.

- دیروز سرجیکال فیلو جدید تیمون رو دیدم. یک دختر جوان از اروپای شرقی . اینقدر این دختر ساده و افتاده بود چه در ظاهر و چه در رفتار @  غیر قابل باور . حتی انگلیسی رو هم اینقدر ساده صحبت می کرد که فکر کردم تازه به اینجا اومده ولی وقتی ازش سوال کردم گفت از همین جا فارغ التحصیل شده. خلاصه که خوشم آمد از سادگیش .

- اینقدر کار عقب افتاده دارم و تازه احساس خستگی می کنم که فقط دوست دارم وقت بگذرانم. یک جایی خوانده بودم که لذت بردن از تنبلی و وقت گذرانی بطور کامل ممکن نیست مگر آن که انسان خیلی کارها برای انجام دادن داشته باشد. کاری نکردن در زمانی که اصلا کاری برای انجام دادن ندارد هیچ تفریحی ندارد .... تنبلی مثل بوسه وقتی شیرین است که دزدیده شود. 

 - چقدرپاییز زیباست. من عاشق این برگهای صد رنگ پاییزی هستم.

 

/ 3 نظر / 26 بازدید
سبیده خائف

سلام خانم دکتر توکلی رهگذر همیشگیتون بازم از این طرف ها رد شد و دلش نیومد حسش رو ننویسه[خجالت] این پست رو میخوندم یاد تموم دلنگرانی های مادرانتون افتادم و اینکه واقعا خدا چه عظمتی داره که محافظ تک تک ماست سالم و سر بلند باشید دوستدار باران کوچولو سپیده

قلب خوشبخت

من فدای این دختر زیبا و تپلو بشم که زیادتر از اونی که فکرشو بکنی دوستش دارم مامان موفق خوشحالم از آشناییت

سبیده خائف

سلام بله به کمک خدا جز قبولی ها بودم ممنون از محبتتون خانم دکتر [لبخند] ان شاا... [لبخند][گل]