کریسمس مبارک

"I will honor Christmas in my heart, and try to keep it all the year." - Charles Dickens

امشب شب عید و تولد حضرت مسیح است.شب از نیمه گذشته ولی من همچنان نشسته ام و دارم به دعاهای کریسمس یا بعبارت دقیق تر Midnight Mass from St.George'sCathedralSouthwark که ازBBC بطور زنده داره پخش میشه گوش میکنم و ازاین نواهای آسمانی لذت میبرم. دارم فکر میکنم آرزوی کریسمسی چی بکنم و از خدای مهربان دراین شب عزیز چه درخواستی بکنم ؟ ولی چون ذاتا خجالت میکشم درخواست های مادی و زمینیم را از خدا بکنم  و معتقدم تمام زندگی ما و داشته هاو نداشته های ما هدیه خداوند است -فقط دعای سلامتی و بهروزی خانواده ام و دوستانم را میکنم و امید روزهایی با شادی وسلامتی و صلح برای همه !!

ته دلم غمگینم که این کریسمس هم داره تموم میشه و باید یکسال دیگه منتظر یک کریسمس دیگه باشیم. حقیقتش من عاشق نوامبر و دسامبر با روزهای کوتاه و شبهای تاریکشون هستم اونهم فقط برای تمام مراسم کریسمس با اینکه هیچ ربطی هم به ما ندارد ولی این چراغهای رنگی و تزینات خانه ها و شور و شوق مردم و سرودهای مذهبی این دوره رو دوست دارم! یکجایی این جمله از چارلز دیکنز رو خونده بودم که: "چه میشد اگر کریسمس همانطور که باید همه طول سال دوام میآورد. چه میشد اگر روح کریسمس میتوانست هر روز سال در درون قلبهامان زندگی کند."

 

 کریسمستان مبارک ! و خداوند ما را در پناه خود حفظ کند - خداوند همه ما را در پناه خود حفظ کند. 

این آهنگ هم خیلی جالبه !

/ 3 نظر / 6 بازدید
hora

متاسفانه اينقدر درگیر زندگی بودم که فراموش کردم در این روز مبارک یک آرزوی خوب کنم. ممنون که یادآوری کردی

masti

merry Xmas Mitra jan[لبخند]

sevda

سلام دوست گلم چند تا از مطالب وبتو خوندم وخیلـــــی لذت بردم کریسمس مبارک[گل] موفق باشی [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]