یک فروردین

*** دوست دارم این صفحه یکبار هم که شده تاریخ ١ فروردین رو نشون بده حالا حتی اگه حرفی هم برای گفتن نداشته باشم.

- این کانال کودکان BBC ( CBeebies) هم که برای نوروز سنگ تمام گذاشت و یک برنامه جالب برای بچه ها پخش کرد. این هم لینکش. ولی فکر کنم این خانواده ای که در برنامه بودند از زرتشتیان و شاید از اقلیت پارسیهای هند بودند. یک سری از این مراسم رو که ما نداریم مثل نقاشی های در ورودی خونه رو !

- ما هم روز اول سال نو رو بیرون رفتیم و در کانتری ساید گذراندیم باضافه خرید درمانی در این مرکز خرید بزرگ . روز آفتابی و خوبی بود.   به امید سالی با روزهای آفتابی و خوب.

- توی کریسمس برای مهمانی دپارتمان برای کمک به یک خیریه ( چاریتی ) حمایت از بیماران سرطانی می تونستیم بلیت بخریم و البته یک جوایزی هم داشت. من اگرچه در مهمانی کریسمس شرکت نکرده بودم ولی بعنوان کمک به دختری که که بلیتهای خیریه رو می فروخت بلیت خریده بودم و  اتفاقا در مهمانی که خودم هم نبودم جایزه دوم رو برنده شده بودم که ١٠٠ پوند وچر برای یک رستوران معروف هست. جالا فردا میخوایم بریم اون رستوران و سال نو رو جشن بگیریم و ببینیم دو نفری چطوری می تونیم ١٠٠ پوند غذا سفارش بدیم !!

- همین دیگه . گفتم حرفی برای نوشتن ندارم.

پ.ن : رستوران خیلی عالی بود با غذاهای خیلی خوشمزه. دو نفری نزدیک ٣ ساعت نهارمون طول کشید که برای ما که همیشه عجله داریم غیر معمول هست. معماری ساختمنش هم خیلی زیبا بود . از اون ساختمانهای قدیمی با کلی ابهت و عظمت سقفهای بلند و کلی شومینه های زیبا . اینهم دسر خوشمزه من : منچستر تارت

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
Ehsan

wow, lovely, good on u guys, enjoy life as much as u can, cook, eat, resturant, drinks and papers and work hard all together....althogh i can not do these things much these days due to loads of unfinished job but looking forward to that in near future, LKH