Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers .... - متن هایی برای هیچ

 

متن هایی برای هیچ
....

١- و اینکه اگر ورزش نکنم و مواظب خودم نباشم منم میتونم سریعا اینطوری تغییر کنم. از هفته پیش همش این عکسه یادم میاد تا میخوام چیزی بخورم و برای همین دیروز اینقدر در جیم ورزش کردم که الان تمام بدنم درد می کنه !!!! ( ببخشید اسم این سلبریتی خاطرم نیست و مجله رو هم انداختم دور. ولی این عکس از سال ٢٠٠٧ بود و یک عکس دیگه از سال ٢٠٠٩ که کلی چاق و زشت شده !!) این جمله از جنی کریگ واقعا شرح حال همه ما است :

“Self-love is the only weight-loss aid that really works in the long run.”

٢- و اینکه امروز کلی پیاز گل و گلدون خریدیم باضافه یک بوته رزبری و یک بوته بلک بری. فقط رفتیم یک گلدون برای پیازهای لاله بخرم که با کلی پیاز گل و گلدون و یک عالم بذر سبزیجات اومدیم بیرون. تازه یک گلدون دیگه هم لازم دارم برای کاشتن سبزیجات !!! راستی اصلا سبزی توی این آب و هوای بارانی سرد و  بدون آفتاب رشد میکنه ؟

٣- راستی چند هفته پیش که هوا سرد شده بود و کلی برف اومده بود دیدم یکی از گلدونهای تو حیاط که توش پیاز نرگس داشت از شدت سرما ترک برداشته. فقط همون گلدون رو چون کوچک بود اوردم داخل تا سرما نخوره. حالا بقیه گلدونهای توی حیاط که زیر برف مدفون شده بودند پیازهاشون جوانه زده و نرگسی که داخل بوده داره خشک میشه و زرد شده. این هم عاقبت ناز پروری . یک مقدار سختی هم لازم هست . انسان هم همینطور است. در شرایط سخت بهتر و قویتر میشی البته اگر شالوده محکمی داشته باشی.

۴- امروز این برنامه Come Dine With me خیلی تکان دهنده بود. در آخر برنامه آمد که یکی از شرکت کننده ها یا کانتستنتها که اسمش اسپنسر بود دو ماه بعد از ضبط برنامه بعلت سرطان فوت کرده . خیلی عجیب بود و دردناک . راستی خانه یا مانشن یکی دیگه از شرکت کننده ها هم خیلی زیبا بود بقول خودش "ووو" فاکتور داشت.

۵- امروز بعد از مدتها یک کیک خوشمزه درست کردم فقط حیف که بیرونش تیره شده .  

۶- و این دختر شیرین ما هر روز عسل تر و خوشمزه تر میشه. با یک صدای قشنگی صحبت میکنه که دلت آب میشه و میخوای بخوریش ( ضرب المثله چیه: مامان سوسکه قربون دست و پای بلورین بچه اش میشه !! حکایت منه ) 

٧- چرا این کانال BBC فارسی ما نمی گیره . کلی نبودشو حس می کنیم . اصلا دیگه ماهواره روشن نمیشه !!

 ٨- و این ویکند هم داره تموم میشه و من موندم در حیرت گذشت سریع روزها و هفته ها. این غافله عمر عجب می گذرد .....

خیلی وقت بود اینطوری الکی شماره وار  ننوشته بودم .  برای گزارش دادن خوبه !!!!!

...

پيام هاي ديگران()     link     یکشنبه ٤ بهمن ۱۳۸۸ - Passenger