Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers جزیره من - متن هایی برای هیچ

 

متن هایی برای هیچ
جزیره من

بر سر راه دیگران

جهانهایی هست

جهانهایی در خورشید

که می توانند در آنها به هم دیدار کنند

اما راه تو این است

و اکنون است٬ اکنون

که تو نباید از پا در افتی

بگری٬  اگر  می توانی

بگری ٬ لیکن شکوه مکن

راه تو را بر می گزیند

و تو باید سپاسگزار باشی .

 

- داک همرشولد 

....

 

 

١- چند روزه همش تو ذهنم این جمله میاد: "بر سر راه دیگران جهانهایی هست جهانهایی در خورشید " و یادم هم نمیومد که از کجا تو ذهنم هست تا اینکه اتفاقی یادم اومد . قبلا هم نوشته بودمش اینجا.   خیلی شعر زیبایی است.

...

 

٢- هفته  پیش با دختر کوچولوی ٣ دندونی ما اولین مسافرت زندگیشو رفتیم و انصافا که همسفر خیلی خوبی بود. ما که همگی قبل از سفر نگران بودیم و بخصوص فکر می کردم در حین  پرواز ممکن است گوش درد بگیرد @ ولی کلی خوشحال بود و فکر کنم لذت برد. مامان و بابا و ما هم خیلی از این جزیره زیبا خوشمون اومد و دوست داریم دوباره به انجا مسافرت کنیم.

...

 

 

٣- من امروز خیلی حس  خوشحالی دارم .و اینم دلایل خوشحالی : یک  پیپر دیگه از کارهامون قبول شد @  یک عالم انرزی مثبت از استاد عزیز وقتی دیدم داره چقدر سعی میکنه برای مسابقه فردا برای بابا بلیت گیر بیاره اونم وقتی میدونه بابا اصلا اهل فوتبال نیست ! @ یک سایت جالب برای سفارش گل پیدا کردم و فعلا یک سری گلهای  پاییزی برای گلدانهام سفارش دادم , itunesرو که روشن کردم آهنگ مورد علاقه منو پخش می کرد @  برادر عزیزم از راه می رسد و از  امروز مهمان ما خواهد بود . دیگه چی ؟ آدم میتونه خوشحال باشه بدون دلیل . وقتی یک همسر مهربون @ یک  پدر و مادر عزیز و مهربون و یک  دخترک نازتر از گل داره . خدا رو هزاران مرتبه شکر ....

...

اینها رو اینجا نوشتم تا یادم بیاد برای روزهای ابری ....

 

 

 

 

 

 

 

...

پيام هاي ديگران()     link     جمعه ٦ شهریور ۱۳۸۸ - Passenger